Aylık Akbil Kaç Para Olacak?

Uncategorized

Bazı siteler bir haber yaparken siyasi görüşünü yazma isteği duyuyorlar ve bunları yazıyorlar. Sanki takım tutarcasına ben şu takımı tutuyorum diyorlar ve o takım şampiyon olunca “bakın ben o takımlıydım” diyorlar. Bu sitede ve bu yazıda hiçbir siyasi düşünce açıklanmayacaktır. Tam aksine İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun vaadinin detayına ineceğiz. Kısacası aylık akbil kaç para olacak. Bu soruya yanıt aramaya çalışacağız.

aylık akbil kaç para olacak?

Aylık öğrenci akbili 85 liradan 50 liraya düşecek. Ve öğrencilerin cebine 35 lira daha fazladan girmiş olacak. Tam olarak ne zaman 50 liraya düşecek bunun hakkında pek bir fikrimiz olmamasına rağmen Ekrem İmamoğlu
“Aylık öğrenci akbili 50 liraya inecek, ilk işimiz bu” diyerek İstanbul’da yaşayan çoğu öğrenciyi sevindirmiş durumda.

aylık öğrenci akbili kaç para olacak?

Yukarıdaki tweet ve videoda Ekrem İmamoğlu akbil konusuna açıklık getiriyor ve aylık öğrenci akbilin 50 liraya indirileceğini söylüyor.

Aylık öğrenci akbili kaç para olacak? Bu soruya cevap verdik. Ayrıca bu akbiller yakın zamanda banka kartı gibi kullanılabilecek. Örneğin herhangi bir markete gidip akbilinizle ödeme gerçekleştirebileceksiniz. Nakit para taşıma derdini bu durum aza indirecek. Türkiye’nin dijitalleşme adımları hız kazanacak.

0 Comments

  1. kardeş parası neyse verelim sen kitap özetleri tarzı günlük hayattan şeyler yaz. Clikct-bait tarzı şeylerle fazla ilerleyemezsin. 2 haftada birde yazı atıp durma.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şununla yapıldı ama şu an üşeniliyor