AraştırmaSanalTeknoloji

Kendi Sanal Asistanınızı Oluşturun

Büyük şirketlerin yapmış olduğu ve yakında çıkacak olan Samsung’un Bixby Sanal Asistanlarını beğenmediniz mi? Ya da ben özgür mü takılırım diyorsunuz? Artık Sohbet robotu yapma işlemi çok basit. O zaman bu yöntem tam size göre çünkü artık kendi sanal asistanınız olacak ve onu yöneteceksiniz. Sanal asistan siz olacaksınız ve kimin ne söylediğine cevap otomatik olarak verebileceksiniz. Ayrıca bu hizmet ücretsiz. Sanal asistan yapma sitesi ile artık sizinde sanal asistanınız olacak.

Sanal Robotumu Nasıl Yapacağım?

Kendinize göre agresif robot mu yapmak istiyorsunuz yoksa nazik mi? Ya da iyi kalpli ama trip atan? Simsimi’yi hatırladınız mı? Durmadan trip atan ve küfüre efsane ayarlarla cevap veren Simsimi’yi? Bu site ile yapılan en iyi robotlardan biri. Google’a Simsimi yazın ve biraz sohbet edin. Sizde ona benzer bir içerik yapabilirsiniz. Biz kendimiz için yaptık ve bu yazının sonunda kendi linkimizi de koyduk. Bakalım robotumuzu beğendiniz mi? Ayrıca kendi sanal asistan linkinizi yorum olarak atmayı unutmayın. Ne tür robat yapacağınıza karar verdiyseniz hadi başlayalım.

Sohbet robotu yapma

Sohbet robotu yapma

İlk olarak Sanal Asistan Yapma <<< tıklayın. Sohbet robotu yapma için üye olma yerine tıklayın zaten çok basit bir üye olma süreci var. Kayıt olduktan sonra orada açılan sohbet kısmında robotunuzla konuşun. Saçma cevap verse dahi konuşmaya devam edin. 5-10dk konuşmadan sonra resimde de gösterdiğim “Knowledge” kısmına tıklayın. Oradaki sorduğunuz ya da sohbette yazdığınız cümleler yer alıyor. İşte onlara cevap olarak bir şeyler yazın. Komik olabilir vs. Ardından linkinizi yayın ve diğer ziyaretçiler de saçma sorular soracak elbet onlara da sabırla cevap verin. Ardından robotunuz çoğu şoruya duyarlı olacak çünkü bir çok fonksiyon eklediniz.

Bizim linkimiz aha bi tık atı ver ..  Bizde daha yeni açtığımız için bazı sorulara duyarlı değil. Hele dertleşmek istiyorsanız sistem çökebilir bu yüzden basit sorular sorun alıştırın sonra zora geçin. Bizde elimizden geldiğince cevaplayalım ve bizim ziyaretçilerimizle yaptığımız özel bir robotumuz olsun. Hatta sizde yaptığınız sohbet robotunu yorum atın buraya ekleyelim ve robot kardeşliği oluşturalım. Bizim robotumuz biraz agresif ve trip atar cinsten olacak. Ayrıca dahi anlamındaki “-de” yi ayrı yazmazsanız bilgisayarınız çıkacak olan cevabı kaldırmayabilir 🙂

Related posts
AraştırmaUncategorized

Türkiye İllere Göre Vaka Sayısı

Türkiye İllere Göre Vaka Sayısı Datatay.com’un Twitter hesabında paylaştığı…
Read more
Araştırma

Programsız Site Engelleme

Bazı sitelerde geçirmemiz gerekenden fazla vakit geçiririz. Ve bağımlı olduğumuzu kabul…
Read more
Araştırma

Dünyanın En İyi 20 Futbol Derbisi

Hayatımızda toplam kaç futbol maçı izliyoruz? 10 – 100 – 1000 mi? Peki bunlardan…
Read more
Newsletter
Become a Trendsetter
Sign up for Davenport’s Daily Digest and get the best of Davenport, tailored for you.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir