Sanal

Büyük Yıkım Filmi Konusu ve Detaylar

Büyük Yıkım Filmi Konusu

Birçok başarılı filmde bulunmuş ve tekrar başarısından söz ettirecek filmi yöneten Brad Peyton’un yeni filmi Rampage: Büyük Yıkım, 12 Nisan 2018 itibarıyla sinemalarda gösterime girdi. Sinemaya gidenler tarafından hayli sevilen ve grafikleriyle adından sıkça söz ettirecek Büyük Yıkım Filmi Konusunu birlikte inceleyelim.

Büyük Yıkım Filmi Konusu

Asosyal gibi olan, yani insanlarla arası pekte iyi olmayan Primatolog (Primatları inceleyen bilim dalı) Davis Okoye, küçüklüğünden beri beslediği hatta onunla iyi bir kanka olan bir gorille güzel bir şekilde bağ kuruyor. Son derece tertipli; oturmasını ve kalkmasını bilen bu goril yanlış giden bir deney sonucu canavara dönüşüyor. Bu konuyu araştıranlar da bakıyor ki buna benzer vakalar da olmuş ve böylece birçok canavarlaşmış hayvanlar keşfediliyor. Davis’te bu böyle olmaz, küresel bir afeti engellemem lazım diyerekten bir mühendis ile çalışmalara başlıyor.

Büyük Yıkım Filmi Konusu bu şekilde ilerlemekte. Gerek fragmanda gerek filmi izleyenlerin yorumlarında, grafiklerin son derece başarılı olduğu söylenmekte. Aynı zamanda Dwayne Johnson, Naomie Harris, Malin Åkerman gibi harika oyuncuların da bu filmde yer alması, filme farklı bir hava katmakta.

Eğer bu filmin fragmanını izlemek istiyorsanız da buyrun video;

Büyük Yıkım Filmi Konusunu ve başta gelen oyuncuları sizlere açıklamaya çalıştık. Ayrıca film ile ilgili görüşlerinizi yorum olarak atabilirsiniz.

Related posts
Sanal

İnci - John Steinbeck

Uzun zamandır okuduğum kitaplar hakkında bir yazı yazmamıştım. Sürekli bir üşengeçlik…
Read more
Sanal

Can Feda Filminde Çalan Şarkı

Can Feda Filminde Çalan Şarkı Son zamanlarda hayli alışık olduğumuz Türk savaş filmleri…
Read more
Sanal

Das Kapital 1. Cilt - 1. Yazı

Evet kitabın ilk 30 sayfasını okumuş bulunmaktayım. Yavaş yavaş okuyarak 2 ya da 20 yılda…
Read more
Newsletter
Become a Trendsetter
Sign up for Davenport’s Daily Digest and get the best of Davenport, tailored for you.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir