İnternetSanal

Takip Edilmesi Gereken 5 Youtube Kanalı

Youtube günden güne Televizyonların yerini almayı başarıyor. Artık Youtube devrimi geldi. Televizyonlar hayatımızdan yavaşça çekilirken herkesin kendine ait Youtube kanalı olacak ve millet istediği içeriğe rahatça ulaşabilecek. Şimdi geleceği bırakalım ve sizlerin takip etmekten hoşlanacağı 5 kanal derlemesine bakalım. Bu kanalların bazıları yabancı içerik üretse de İngilizce bilmeyenlerin bile rahatça anlayabileceği kanalları seçmekte özen göstermeye çalıştım. Burada önerdiklerim kesinlikle Youtube oyun kanalları ve bilindik kanallar değil. Tam aksine buradakiler size fayda sağlayacak ya da izlerken keyif verecek kanallar olacak. İşte En iyi 5 Youtube Kanalı

1- Primitive Technology

Youtube En İyi Kanal

En iyi 5 Youtube Kanalı ‘nda ilk önerimiz Primitive Technology Türkçe ismi İlkel Teknoloji. Bu Youtube kanalında çoğu videoda ağız seslerinin yerini doğa almış bulunmakta. Buradaki Youtuber genelde doğadan yararlanarak kendine ev yapmakta hatta bazende kendine ocak yapmakta. Doğadan yararlanarak istediğiniz her şeyi elde etmenin mümkün olduğunu bizlere konuşmadan sadece göstererek başarılı bir şekilde anlatmayı başarıyor. Eğer TRT belgesel ve TLC kanallarında Bear Grylls bölümlerini izlemekten hoşlanıyorsanız işte bu kanal tam size göre.

2-Hızlı ve Çılgın

Youtube kanalları

Bu kanal adından da anlaşılacağı üzere Türk kanalı. Bisiklete ilginiz yoksa bile bu kanalda kendinizi eğlenerek bulabilirsiniz. Hızlı ve çılgın kardeşimiz yollarda gördüklerini yaşadığı maceralarını ve haykırışlarını videoya alarak bizleri eğlendirmeyi başarıyor. Macera ve yol severlerin seveceği bu kanalı En iyi 5 Youtube Kanalı listemize eklemek istedik.

3-WhyShy

İsminden yabancı bir kanal olduğunu düşünebilirsiniz fakat bu kanalda tamamiyle Türkçe ve yerli. Video’da özgüven patlaması yaşayan gençler normal insanların utanacağı hareketleri toplum karşısında sosyal deney tarzında yapıyor. Onlar çekerken ve yayımlıyorken utanmıyor olabilirler fakat yaptıkları şakaları izlerken bilgisayar ya da telefon karşısında siz utanabilirsiniz. Uyaralım 🙂

4- Sina5an

 

Youtube Türkiye’de pek bilinmeyen fakat son derece yararlı olan bir kanaldır. Eğer Java programlama dili ve Blender uygulaması hakkında bilgilere ihtiyacınız varsa ve Türkçe bir kaynak arıyorsanız bu genç arkadaşımız uğraşmış ve sizler için Java videoları çekmiş. Gerçekten yararlı olduğunu düşünüyoruz. Eğer Java programlama diline merakınız varsa kaçırmayın derim. Java sevenler için bu kanalı En iyi 5 Youtube Kanalı listemize ekledik.

5- BİR YEMEK İSTE Suat Durmuş

Bu kanalda öğrenci evlerinde kalacak arkadaşlarımız için gelsin. Adından da anlaşılacağı üzere yemek kanalı fakat çoğu yemek kanallarından farklı olarak farklı türlü yemeklerin yapılışını da görebilirsiniz. Örneğin lavaştan tost yapmak gibi yaratıcı fikirlere ihtiyacınız varsa ya da kavanozda tavuğu fırına koyup farklı lezzetleri tatmak istiyorsanız tamam işte bu sizin kanalınız. Açken İzlemeyeniz !!!!

Eğer sizinde önerebileceğiniz fazla bilinmemiş ve bilinmeye değer kanal tavsiyeleriniz varsa yorum olarak atabilir ve bizde yayımlayabiliriz. Bu yazımda genel olarak Youtube kanallarını önerdim. Daha sonraları en iyi 5 yemek kanalı, mecara kanalı gibi sadece kitleye hitap eden kanal paylaşımlarımızda bulunacak. İyi hafta sonları.

Related posts
Sanal

İnci - John Steinbeck

Uzun zamandır okuduğum kitaplar hakkında bir yazı yazmamıştım. Sürekli bir üşengeçlik…
Read more
İnternet

Green Card Ne Zaman Açıklanıyor 2018

green card ne zaman açıklanıyor 2018 Bilindiği gibi çoğu insanın hayalinde Amerika’da…
Read more
Sanal

Can Feda Filminde Çalan Şarkı

Can Feda Filminde Çalan Şarkı Son zamanlarda hayli alışık olduğumuz Türk savaş filmleri…
Read more
Newsletter
Become a Trendsetter
Sign up for Davenport’s Daily Digest and get the best of Davenport, tailored for you.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir