İnternet

Space Flight Simulator Nasıl Oynanır ve Bilmeniz Gerekenler!

Son zamanlarda genciyle, çocuğuyla oynamaktan zevk aldığı space flight simulator oyununu sizler için araştırdık ve space flight simulator taktikleri, space flight simulator hilesi, space flight simulator en iyi roket yapma ve space flight simulator nasıl oynanır? Gibi soruların cevabını bulduk.

Space Flight Simulator Hilesi

Space Flight Simulator Hilesi

space flight simulator, Google Play ve App Store’de ücretsiz olarak bulunmakta. Boyutunuz azlığı ve işlevinin çokluğuyla adından sıkça söz ettiren bu oyun uygulama içi satın alım içermekte. Yani ben roketimde şu özelliği isterim derseniz para vermek zorundasınız. Ama oyun para vermeden de rahatlıkla oynanıyor.

Space Flight Simulator Hilesi, bu oyunun hilesi var lakin apk olarak ayrı indirmeniz gerekmektedir ve bu apk dosyalarına da güven olmayacağından sizlere tavsiye etmiyoruz. Ama illa ki istiyorsanız Google’da birçok apk dosya sağlayan sitelerde mod halinde bu uygulamayı indirebilirsiniz.

Space Flight Simulator En İyi Roket, Aya çıktınız ama gözünüz daha da yukarıdaysa doğru adrestesiniz. Ay’a da çıkamadıysanız üzülmeyin çünkü aşağı videodaki roket sizin işinizi göreceğe benziyor.

Space Flight Simulator nasıl oynanır?

Space Flight Simulatator nasıl oynanır, yani Space Flight Simulator aya nasıl çıkılır ya da marsa nasıl çıkılır. Oyundaki temel gayeniz yapmış olduğunuz roketi gezegenlere, düzgünce indirmek. Bunun için de oyunu bilmeniz gerekiyor.

Oyunu indirdiğiniz zaman ve start’a bastığınız zaman roket yapma ekranı belirecektir. Orada basit inglizceyle anlayabileceğiniz araçlar vardır. Sağ tarafta, roket yakıt depoları, roket paraşütleri, roket ayırma kiti vb. şeyler bulunmaktadır. Siz kendiniz roket tasarlıyorsunuz ve işleminiz tamamlandığında tekrar start diyorsunuz. O esnada roketleri çalıştırmak için ateşleyicilere tıklamalısınız ve ardından da sağ altta motoru açıp çalışma hızını ayarlamanız gerekmektedir.

Oyunun temel mantığı ve oyunun amacı basit. Ama bu basitlik içerisinde zekanızı ve stratejinizi sınayacak birçok olaylarla karşılaşacaksınız. Oyundaki save özelliğiyle de kaldığınız yerden devam edebilir ya da yeni bir roket yapmadan eski tasarladığınız roketleriniz ile tekrar fırlatma yapabilirsiniz.

Space Flight Simulator en iyi roket ise videodaki gibidir. Ama daha iyisini yaptım diyorsanız yorum olarak paylaşabilirsiniz. İyi oyunlar.

Related posts
İnternet

Green Card Ne Zaman Açıklanıyor 2018

green card ne zaman açıklanıyor 2018 Bilindiği gibi çoğu insanın hayalinde Amerika’da…
Read more
İnternet

Getcontact Açılmıyor [Çözüldü]

Getcontact uygulaması bildiğiniz şu günlerde hayli prim yapıyor. Primden ziyade her geçen gün…
Read more
Gezimİnternet

Çinlilerin Tatili Ne Zaman Bitiyor

Ya da kısacası Aliexpresslilerin tatili ne zaman bitiyor da denilebilir. Çinlilerin yeni köpek…
Read more
Newsletter
Become a Trendsetter
Sign up for Davenport’s Daily Digest and get the best of Davenport, tailored for you.

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir