Programsız Youtube Reklam Engelleme

Araştırma

Aslında birkaç Chrome eklentisi ile rahatlıkla Youtube reklamları engelleyebilirsiniz fakat bu eklentiler bizim de sitemizi kapsadığı için kullanmak istemediğinizi tüm içten duygularımızla anlıyor ve saygı gösteriyoruz. İşte biz bu yüzden sizler için araştırma yaptık ve Youtube’nin kendi açığı gibi gözüken ama olmayadabilir belki dedirten açıkımsı bir şey bulduk. Bunu da sizlerle paylaşmak istedik. İşte 3 adımda youtube programsız reklam engelleme.

Adım 1

Reklamı olan bir video açtınız. 1 saat uzunluğunda olabilir. Bu videoda en az tahmini 30 reklam vardır ve bazıları gerçekten sinir bozucu. Bu yöntemle bunu engelliyoruz. Açtığınız videoda bir sonraki video seçeneğine tıklayın.

Adım 2

Sayfa dolarken hemen geriye basın ve ilk tıkladığınız videoya geçin (1 saatlik video).

Adım 3

Aslında bu adıma gerek yok reklamsız olarak o bir saatlik videoyu izleyebilirsiniz. Reklamların olmadığını (o videoda geçerli) göreceksiniz.

Aslında programsız youtube reklam engelleme işlemini biz belki ödül niyetine birkaç dolar atarlar diye direk Youtube yetkililerine bildirdik. Dedik ki millet reklamsız izler olan sizin reklamlara olur para kazanamazsınız. Onlarda dedi ki başka yere yazacaksın biz bunlarla ilgilenmiyoruz. Ben de araştırdım ama nereye yazacağımı bilemedim. Sanırım buraya yazmamı kastettiler. Umarım işinize yarar. Sonuçta Youtube üzerinden yapılan bir işlem ve bunun sorumlusu neden siz olasınız ki. Reklam engelleyici kullanıyorsanız o sıkıntı olabilir ama bunda sıkıntı yoktur herhalde.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şununla yapıldı ama şu an üşeniliyor