Araştırma

GauGAN İndirilebiliyor mu?

GÜNCELLEME 18.08.2019 itibariyle indirmenize gerek kalmadan BURADAKİ LİNKE tıklayarak Gaugan nedir ne değildir oynayarak öğrenebilirsiniz. Official Site of Gaugan Here!!

Teknolojiniz sonsuz nimetlerine bir tane daha mucize eklendi. Bu mucizeyi getiren Nvidea ve yaptığı yapay zeka ile kısa sürede herkesi kendine hayran bıraktı. Gaugan adını verdiği bu yapay zeka ile basit bir çizimi harika bir tabloya hatta tablodan da öte yaşanmış bir fotoğrafa çeviriyor. Gaugan nasıl indirilir? Gaugan indir. Ya da daha doğrusu bu şeyi indirebilecek miyiz? Bu yazımızın temel konusu niteliğinde.

Nvidia’nın yeni yapay zekası Gaugan indirme işlemine günümüzde kapalı ve bu indirme işlemine kapalı kalması uzun bir süre alacak gibi çünkü henüz tam oturmamış ve geliştirilmemiş bir yapay zekadan bahsediyoruz. Bu yapay zeka basit bir çizimi örneğin herkesin çizdiği ovadaki ev ve güneşin doğuşu çizimini gerçeğe aktararak gerçek hayata uyarlıyor. Aşağıdaki resimde de göreceğiniz üzere gayet güzel örneklendirilmiş.

gaugan indir

Gaugan indirilme işlemine şu vakitlerde kapalı olsa da yayınlanan videoda tüm teknoloji severleri kendine hayran bırakmış durumda. Ne dediğimizi aşağıdaki videoda daha iyi anlayacaksınız.

Şimdi diyeceksiniz ki keşke bende bir kaç şey karalasaydım da şu teknoloji harikası yapay zekanın ucundan kopartsaydım. Biz sizler için birazcık araştırma yaptık. Ne kadar Gaugan kadar güzel olmasa da şu siteyi bulduk.

Siteye gitmek için buraya tıklayın, Gaugan benzeri site.

Buradaki site sizlere sadece kedi, bina, çanta ve ayakkabı üzerinden çizim yapma imkanı sağlıyor. Örneğin çantaya basit bir çizimle fermuar ekleyebilir ya da binaya bir adet kapı ekleyebilirsiniz. “Process” tuşuna bastığınız zaman ne dediğimizi anlayacaksınız.

Bu yazımızda sizlere Nvidia’nın sunduğu Gaugan’ın indirilemeyeceğini daha doğrusunu şu an bunun mümkün olmadığını ama buna benzer bir site olduğunu ama bu sitenin de Gaugan kadar hayret verici olmadığını anlatmaya çalıştık. Yine de bu site ile bu yapay zekanın mantığını azda olsa kavramış olacaksınız ve geçmişte bizlere neler beklediğini tahmin ediyor olacaksınız. Gaugan indir, Gaugan nasıl indirilir gibi sorulara yanıt bulmak bugün maalesef ki mümkün değil. Eğer sizinde Gaugan benzeri site tavsiyeniz varsa aşağıda yorum olarak yazabilir ve diğer kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.

Ayrıca Gaugan hakkında güzel bir video yapan Barış Özcan’ın şu videosunu da izleyebilirsiniz;

Related posts
AraştırmaUncategorized

Türkiye İllere Göre Vaka Sayısı

Türkiye İllere Göre Vaka Sayısı Datatay.com’un Twitter hesabında paylaştığı…
Read more
Araştırma

Programsız Site Engelleme

Bazı sitelerde geçirmemiz gerekenden fazla vakit geçiririz. Ve bağımlı olduğumuzu kabul…
Read more
Araştırma

Dünyanın En İyi 20 Futbol Derbisi

Hayatımızda toplam kaç futbol maçı izliyoruz? 10 – 100 – 1000 mi? Peki bunlardan…
Read more
Newsletter
Become a Trendsetter
Sign up for Davenport’s Daily Digest and get the best of Davenport, tailored for you.

4 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir