Cep Herkülü Filminde Çalan Şarkı

Araştırma

Cep Herkülü, Bulgaristan Türkü halterci olan Naim Süleymanoğlu’nun hayatının beyaz perdelerde seyirci ile buluşacak olması herkesi heyecanlandırmıştı. Ve 22 Kasım 2019 olması sebebiyle artık film vizyonda. Bu yazımızda sizlere Naim Süleymanoğlu’nun anlatılacağı Cep Herkülü Filminde Çalan Şarkı ya da daha doğru tabirle Cep Herkülü filminde çalan müzikleri sunacağız.

Başarılı haltercimiz olan Naim Süleymanoğlu’nun hayatının izleyiciler tarafından heyecanlan ile beklenilmesine bir sebep olarak bu filmin yapımcısını söyleyebiliriz. Zira Cep Herkülü’nün yapımcısı aynı zamanda Ayla ve Müslüm gibi çok izlenilmiş ve derin etkiler bırakmış filmlerin de yapımcısı. Hal böyle olunca Cep Herkülü’nün de beğenilme olasılığının yüksek olacağını söyleyebiliriz. Çünkü Ayla ve Müslüm filmleri seyirciler tarafından fazlasıyla beğenilmişti ve adlarından sıkça söz ettirir olmuştu. Cep Herkülü filminin fragmanı ise bizlere ne kadar güzel bir film olduğunu açıkçası göstermiyor değil. Peki ya bu filmin müzikleri nasıldır? Ya da bu yazıyı okuyorsanız filmden çıkmış ve Cep Herkülü Filminde çalan şarkı ‘yı merak ediyor olmalısınız.

Cep Herkülü Filminde Çalan Şarkılar

Film henüz yayınlanmadığı için Cep Herkülü Filminde Çalan şarkıları henüz tamamıyla bilmediğimiz için diğer şarkılara maalesef yer veremeyeceğiz. Lakin filmden sonra, Cep Herkülü filminde çalan şarkı’yı sizlere sunacağız. Siz beklerken belki En iyi sayı hangisidir? yazımıza bakarsınız…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şununla yapıldı ama şu an üşeniliyor