AraştırmaTeknoloji

Android – Yeterli Depolama Alanı Yok Hatası

Yeterli depolama alanı yok hatası

Ne demek yok!

Ben sana para vermiştim. Gereksiz uygulamaları silmiştim. Özenle davranmıştım. Yeri geldi temizlemiştim. Yeri geldi seni yükseltip hava atmıştım. Ama hayat yetmezmiş gibi sende bana sorunla geldin. Telefonum… Bu yazımızda kullanıcılara kin kusturan Yeterli depolama alanı yok hatası çözümünü anlatacağız. Telefonunuza sinirlenip çöpe atmayın. Onun da hataları olacak..

Yeterli depolama alanı yok hatası nedir? Bu hata adı üstünde telefonunuzun alanı bitmiş. Alan isteme çığlığı hatasıdır. Ama sizin telefonunuzda aslında yeteri kadar alan var. Telefonunuz naz yapmış. Ya ona pes olup yeni bir telefon alacaksınızdır ya da ona patronun kim olduğunu gösterip her şeye ağlamaması gerektiğini göstereceksiniz. Seçim sizin. Ben burada telefondan çok size savaşma taktikleri veriyorum.

Admin Kardeş Çözümü Söyle Uzatma

Yeterli depolama alanı yok hatası

Yeterli depolama alanı yok hatası

Yeterli depolama hatası çözümü olarak Google Play verilerini temizlemeniz yeterlidir. Aha işte bu kadar bunu açıklayayım mı? Ayarlardan uygulamalara girin. Google Play Uygulamalarını bulun tıklayın. Veriyi sil deyin. Sorunun çözülmüş olacak. Çözülmezse az daha aşağı kaydırın bir çözümümüz daha var. Ama zaten bunu düzgün yaptığınızda çözülmüş olacaktır. Diğerine gerek yok. Olsa bile başka sitelere bakabilirsiniz. Bu işlemi yapmada çok zorlanan kullanıcılarımız ise kendini fazla yormadan yeni bir telefon alabilir. Ya da tamirciye gidip 5dk işlem için 50TL verebilir. Oda olmadı genç birisini bulup yardım da isteyebilir.

 

Yeterli depolama alanı yok hatası çoğu kullanıcıyı sinirlendiren bir sorun. Bu nedenle sitemizde bunun yer edinmesini gerekli gördük. Ne kadar Google’da ilk sıralarda olmuş olamayacaksak.

Ayrıca arkadaşlar,lütfen üstünüze alınmayın,bu hatayı gerçekten telefonun hatası dolup almış olanlar olabilir. Bunu bile bile internette bu çözümü aramış uygulamışta olabilirler. Bu hatanın sebebini gerçekten de cihaz alanı dolduğu için alanlar ve bu işlemi bodoslama yapanlar bu siteye bir daha uğramamak adını çarpı işlemine basabilirler. Ya da site engelleyici kullanıp bu siteye bir daha girmemek adına engelleyebilirler. Bunu rica ediyoruz.

Son olarak bu işlem olmazsa yorum olarak yazın diğer yöntemi de yazayım. Çok yönteme gerek olmadığı için neyse 300 kelime tamamlandı. İyi günler.

 

Related posts
AraştırmaUncategorized

Türkiye İllere Göre Vaka Sayısı

Türkiye İllere Göre Vaka Sayısı Datatay.com’un Twitter hesabında paylaştığı…
Read more
Araştırma

Programsız Site Engelleme

Bazı sitelerde geçirmemiz gerekenden fazla vakit geçiririz. Ve bağımlı olduğumuzu kabul…
Read more
Araştırma

Dünyanın En İyi 20 Futbol Derbisi

Hayatımızda toplam kaç futbol maçı izliyoruz? 10 – 100 – 1000 mi? Peki bunlardan…
Read more
Newsletter
Become a Trendsetter
Sign up for Davenport’s Daily Digest and get the best of Davenport, tailored for you.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir