Teknoloji

Prologue İndir

Prologue indir

Prologue İndir işlemi henüz açık olmamasına rağmen şu son 3 yılın akıllardan bir türlü çıkmayan efsane oyunu Pubg’yi duymayanız yoktur. Pubg o kadar beğenildi ki birçok video oyunu hızlıca Pubg mantığına büründü. Öyle ki Cs Go başta olmak üzere Call of Duty gibi oyunlar göz açıp kapayıncaya dek Pubg mantığıyla hayatta kalma oyununa dönmüş oldular. Pubg mantığı dediğimiz olayda 100 kişi bir adada birbirlerini öldürmeye çalışıyor, ve son kalan oyunu kazanmış oluyor. Açlık oyunları gibi… Bu yazıyı yazma sebebimiz ise size bir müjde sunmak. Müjdemiz ise Pubg’nin yapımcısı PlayerUnknown’un yeni oyunu olan Prologue’yi sunması. Lakin bu Prologue indirilebiliyor mu? Progolue İndir mümkün mü? Bu yazımızda bunlara değineceğiz.

Prologue indir
Prologue indir

Elbette Progolue indirmek henüz mümkün değil. Çünkü bu oyunun sadece fragmanı çıkmış bulunmakta. Ürkütücü ve esrarengiz bir fragmana sahip olan bu yeni oyun beraberinde yeni bir anlayış getirecek gibi.

Prologue İndir maalesef henüz açık değil. Lakin 2020’nin ortalarına doğru bu oyunu oynayabileceğimizi söyleyebiliriz.

Bazı söylentilere göre Rust ve Hurtworld benzeri bir oyun olacak. Elbette 30 saniyelik bir fragmandan böyle bir çıkarım yapmak oldukça zor.

Prologue İndir henüz mümkün olmasa da 2020’nin ortalarına doğru uzun bir süre konuşacağımız oyun geliyor desek yanlış demiş olmayız. Sonuçta Pubg tüm oyun algımızı değiştirmiş ve mobil, Bilgisayar oyunları serüvenini değiştirmişti. Neden Proglogue bu algıyı tekrar değiştirmesin? Oyun sunulduğunda tüm bilgileri tekrar burada bulabileceksiniz.

Ek olarak Prologue oyunu ücretli mi olacak, online mi olacak pek emin değiliz. Lakin indirmek istediğinizde Torrent hızlandırma formülümüz var.

Related posts
Teknoloji

Ok.ru Videoları İndirme

Ok.ru bilindiği üzere Youtube’den sonra gelen en önemli video paylaşım sitelerinden bir…
Read more
Teknoloji

Samsung S7/S8 İçin Portre Modu

Bugün sizlere Samsung S7 Portre Modu nasıl yapılır bunu söyleyeceğiz. Aslında çok basit bir…
Read more
Teknoloji

Oreo Alacak Tüm Cihazlar

Yazıma böyle başlamak istemezdim ama sitemin değerini düşürecek iğrenç bir espri aklıma…
Read more
Newsletter
Become a Trendsetter
Sign up for Davenport’s Daily Digest and get the best of Davenport, tailored for you.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir