SanalTeknoloji

Gangstar’ın Harikası “New Orleans” Yayınlandı

Telefonda açık dünya oyunları oynamak zor olsa bile Gameloft’un yapımcılığını üstlendiği Gangstar New Orleans oynanış kolaylığı ve grafikleriyle kendinden sıkça söz ettiriyor.

Bir önceki oyun olan Vegas Gangstar‘i oyunu çoğu kullanıcı tarafından memnuniyetle karşılanmıştı. Aynı GTA oyununda olduğu gibi bu oyunda da araba çalabilir, uçağa binebilir, paraşütle atlayabilir ve en önemlisi sokakta adam dövebilirsiniz. Oyun mobil oyun platformunda adını sıkça duyurmuş Gameloft tarafından yapıldı. Üstelik bu oyun bir önceki seri ile birlikte ücretsiz olarak Google Play ve App Store’da sizleri bekliyor. Eğer telefonunuzda yeterli alan varsa ve telefonunuza güveniyorsanız bu fırsatı kaçırmayıp indirmenizi tavsiye ederim. Fakat belirtmem lazım ki bu oyunda uygulama içi satın alımlar mevcut.

New Orleans

New Orleans

Özet olarak harika grafiklerin ve bambaşka bir hikayenin olduğu açık dünya oyunu Gangstar New Orleans Google Play ve Appstore’de sizleri bekliyor. Ayrıca bu oyunun boyutunun 700 küsür mb olduğunu belirtmekte yarar var.

Oyunun Google Play yorumlarında sıkça şikayet edilen bir durum var. Gangstar New Orleans’ın bazı telefonlarda açılmaması ve bazı telefonlarda ise çok kasması çok şikayet edilmiş. Oyun yeni olduğu için bazı optimizasyon sorunları olacaktır fakat yakın bir zamanda bu sorunların gideceğini düşünüyoruz.

Bu oyunu Google Play’den indirmek istemeyen oyun severler çeşitli oyun sitelerinden indirebilirler fakat telefonlarına virüs bulaşabilme olasılığını göz önüne almaları gerek.

Son olarak belki New Orleans neresi ki ? Diyen kullanıcılarımız vardır. Bu kullanıcılarımız için neresi olduğunu açıklayalım. New Orleans ABD’nin Louisiana eyâletinin en büyük şehiridir. Meksika körfezi ile Pontchartrain gölü arasındadır. Yerini merak edenler ya da Sanal Gezi yapmak isteyenler buraya tıklayabilir.

Related posts
Teknoloji

Prologue İndir

Prologue İndir işlemi henüz açık olmamasına rağmen şu son 3 yılın akıllardan bir türlü…
Read more
Sanal

İnci - John Steinbeck

Uzun zamandır okuduğum kitaplar hakkında bir yazı yazmamıştım. Sürekli bir üşengeçlik…
Read more
Teknoloji

Ok.ru Videoları İndirme

Ok.ru bilindiği üzere Youtube’den sonra gelen en önemli video paylaşım sitelerinden bir…
Read more
Newsletter
Become a Trendsetter
Sign up for Davenport’s Daily Digest and get the best of Davenport, tailored for you.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir