Finaller Bitince Yazacağım

Belkide Ramazan bitince diğer konularda yazmaya başlarım. Belli olmaz Java öğreneceğim deyip Javayı öğrendikten sonra yazarım belkide. Belkide üniversite başladıktan sonra vize sınavlarından sonra yazarım. Üniversiteyi bitirdiğimde yazarım. İşe girdiğimde ve nefes aldığımda yazarım. Sunumdan sonra yazarım. Emekli olduktan sonra yazarım. Belli olmaz. Ama yazarım dediysem yazarım elbet. Adsense hala onay vermedi. 17 yazımın boşa gitmesini istemem. Bu yüzden yazarım ve Adsense olayını almadan yazma işlemini bırakmam.

Bu yazıyı niye açtım neden açtım bilmiyorum. Ama finaller yaklaştıkça bu sitemi boşladığımı farkettim. Uzun süre güncel kalmazsa internetin mafyası Google’nin gözüne giremem ve bu da 17 yazımın boşa gitmesine neden olur.

Hayırlı ramazanlar şimdiden. Biraz prim kasmak istiyorum izninizle. Şuana kadar başarılarımı söyleyeceğim size.

Sitemizin en çok okunan yazısı için Wikipedia girme yöntemleri‘ne tıklamalısınız. 500’den fazla kişinin okuduğu ve ne güzelmiş yazı dediği (içinden demiş olabilir) bu yazı ile VPN kullanmadan Wikipedia’ya giriş yöntemini anlattık.

Sitemizin en az okunan yazısı ise siteyi kurma amacım olan ve devam etmek istediğim Sanal Gezi nasıl yapılır. Dikkat edersiniz ki bunun 2. versiyonu 1 ay oldu çıkmadı. Çıkmayacakta. Google Adsense’mi verir belki para kazanmaya başlarım. İşte o aralar Youtube’ye bu gezi işleri için girerim. Videom izlenir işte o zaman bunu devam ettiririz. Okumayla bu ülkede gezi anlatmak çok zor. Hele TV’de o kadar gezi programı varken.

Sitemiz 2. ayını biterecek ve 17 yazı var 😀 Az fakat şöyle bir durum söz konusu Alexa’da iyi bir ilerleme çizgisine sahibiz. 2 ayda 1. olan siteye rakip olarak 2 milyon siteden biri haline geldik. Bu önceleri 16 milyondu. Bunu biz yaptık biz! Ayrıca site hitleri de az olmasına rağmen etkili. Yani az fakat kaliteli kullanıcılar giriyor siteye. O yüzden sizde girin. Olmadı f5 yapın.

Son olarak hedefimiz 2023. 2023 yılında dünyanın 100.000 ve Türkiye’nin ilk 8.000 sitesi arasında yer alacağız. Tabii bu arada para düşkünü ben Miami’de sabah namazını kılıyor olacağım. Şükretmek için.

Ayrıca sitemizi beğendiyseniz sağ alt kısımdan abone olmayı lütfen unutmayınız. Teşekkürler. -admin-

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir