Büyük Yıkım Filmi Konusu ve Detaylar

Birçok başarılı filmde bulunmuş ve tekrar başarısından söz ettirecek filmi yöneten Brad Peyton’un yeni filmi Rampage: Büyük Yıkım, 12 Nisan 2018 itibarıyla sinemalarda gösterime girdi. Sinemaya gidenler tarafından hayli sevilen ve grafikleriyle adından sıkça söz ettirecek Büyük Yıkım Filmi Konusunu birlikte inceleyelim.

Büyük Yıkım Filmi Konusu

Asosyal gibi olan, yani insanlarla arası pekte iyi olmayan Primatolog (Primatları inceleyen bilim dalı) Davis Okoye, küçüklüğünden beri beslediği hatta onunla iyi bir kanka olan bir gorille güzel bir şekilde bağ kuruyor. Son derece tertipli; oturmasını ve kalkmasını bilen bu goril yanlış giden bir deney sonucu canavara dönüşüyor. Bu konuyu araştıranlar da bakıyor ki buna benzer vakalar da olmuş ve böylece birçok canavarlaşmış hayvanlar keşfediliyor. Davis’te bu böyle olmaz, küresel bir afeti engellemem lazım diyerekten bir mühendis ile çalışmalara başlıyor.

Büyük Yıkım Filmi Konusu bu şekilde ilerlemekte. Gerek fragmanda gerek filmi izleyenlerin yorumlarında, grafiklerin son derece başarılı olduğu söylenmekte. Aynı zamanda Dwayne Johnson, Naomie Harris, Malin Åkerman gibi harika oyuncuların da bu filmde yer alması, filme farklı bir hava katmakta.

Eğer bu filmin fragmanını izlemek istiyorsanız da buyrun video;

Büyük Yıkım Filmi Konusunu ve başta gelen oyuncuları sizlere açıklamaya çalıştık. Ayrıca film ile ilgili görüşlerinizi yorum olarak atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir