Arif V 216 Müzikleri

Arif V 216 Müzikleri
Arif V 216 Müzikleri

Arif V 216 Müzikleri ile karşınızdayız. Bu yazımda sizlere bulabildiğim tüm müzikleri paylaşacağım. İllaki arada unuttuğum olacak fakat internette net bir kaynak bulamadım. Bu yüzden sağdan soldan ve hatırladığım bilgileri bu yazımda toplayıp Arif V 216 müziklerini sizlerle paylaşmaya çalışacağım.

1- Adnan Şenses – Bizim Mahalle

Bu müzik filmde biraz farklı bir şekilde karşımıza çıkmakta. Bitsbox ile karışık komik bir ezgiyle fakat bir o kadarda eğlendirici bir müzikle karşımıza çıkmıştı filmde.

2- Filmde Arif bey özel bir aletle sesini değiştirip işte şu müziği söylüyor; Tarkan – Kuzu Kuzu

3- Filmde Arif ünlü olmak için söylediği bir diğer şarkı ise Mustafa Sandal’ın Araba’sıdır. Ayrıca Mustafa Sandal kısa bir sahnede taksici olarak karşımıza çıkıyor filmde.

4- Şahsen dizide en çok beğendiğim müziklerden birisi olan Ajda Pekkan- Boşvermişim dizide karşımızdaydı. Farah Abdullah söylüyordu bu müziği.

5- Ek olarak bulduğum ve filmde çalan yine Ajda Pekkan’dan Milyonzade

Şimdilik aklımda kalan başlıca müzikler bunlardı arkadaşlar. Aklıma geldikçe hele ki filmin sonunda çalan müziği (Hatırlamaya çalışıyorum fakat bulamadım hala) bulmayı çok istiyorum. Belki sırf sadece müzikler için bile tekrar izlemeye giderim bu filmi çünkü gerçekten müzikler çok iyi seçilmişti.

Bu yazımızda sizlere Arif V 216 Müziklerini, Arif V 216 filminde çalan müzikleri paylaşmaya çalıştık umarım beğenirsiniz. 4 müzik az fakat hatırlayabildiklerim bu kadar. İyi günler. Ayrıca bu yazımızı beğendiyseniz dinlemelik Kızılderili müziklerine buradan bakabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir