Sanal

Ailecek Şaşkınız Müzikleri

Ailecek şaşkınız müzikleri

Merhabalar, diğer prim yapan başlıklar gibi bunu da şimdiden yazayım dedim. Belki Google sever de başlarda çıkartır beni diye. Daha bu film vizyonda değil. İzlemediğim için ve izlemeyeceğim içinde müziklerini şimdiden söylemem yanlış olur. Bilmediğimden değil yanlış olur. Ama bu film yayınlandığında ve bu başlıkta az çok prim kasmaya başladığında internetten sağdan soldan toplayacağım Ailecek Şaşkınız Müzikleri sizlerle paylaşmaktan kıvanç duyacağım. Ailecek Şaşkınız Filmi Konusu ve daha fazlası bu yazıda!

Şimdilik Filmin özetine bakalım. Özetten ziyade Ailecek Şaşkınız ne zaman sinemalarda? sorusuna cevap verelim.

Ailecek Şaşkınız ne zaman sinemalarda?

02.03.2018 bitti. Ama Seo için lafı uzatmam lazım. Evet son zamanların merakla beklenen dehşet-ül vahşet filmi Ailecek Şaşkınız ne zaman sinemada? Ahmet Kural ne dedi? Az sonra…

Ailecek Şaşkınız konusu?

Ailecek şaşkınız müzikleri

İki arkadaş varmış bunlar çocukluktan beri kankalarmış. Birinin babası zenginmiş bunların şirketi varmış. Arkadaşıyla birlikte yönetiyorlarmış ve çalışanlarına zulüm ediyorlarmış. Sonra bir hırsızlığa karışmışlar ve polis kıza bunların patron olanı aşık olmuş. Film bu senaryo üzerinden çeşitli komikliklerle seyircisiyle buluşacak. Fragmanda Ahmet Kural, La Casa De Papel’deki Profesöre benzediği için belki o harika dizinin etkisinden kurtulabilirsiniz.

Ailecek Şaşkınız Müzikleri

Film daha vizyonda olmadığı için bilemeyeceğiz. Evimden de kalkıp galaya gidesim yok. Gidemem de zaten. Film güzele benziyor ama son güzel dediğim filmde ikinci arada telefonumla oynamak zorunda kalmıştım.

Ailecek Şaşkınız Fragmanı

Şu zamanlar prim yapacak başka bir film-dizi bulamadım. Bir tane bulmuştum prim yapamayınca sildim. Şimdi bu tutarsa zaten uzun bir süre yazı yazmam. Lütfen tutsundu.

Evet arkadaşlar bugün sizlere 3 Mart 2018 tarihinde vizyona girecek olan Ailecek Şaşkınız Filmi Müzikleri, Ailecek şaşkınız filmi konusu, Ailecek şaşkınız ne zaman sinemada? gibi sorulara cevap aradık. Eğer film hakkında yorumlarınız varsa aşağıdaki yorum kısmına ve bu yazıda olmasını ya da olmaması istediğiniz bir içerik varsa yine yorum kısmına ve canınız sıkılıyor bir şeyler yazmak istiyorsanız yine yorum kısmına (300 kelime olması gerek uzatacağım 🙁 ) yazabilirsiniz. Ayrıca sitemizde diğer güzel filmlerin ve kitapların özeti ya da yorumlarını görebilirsiniz.

Related posts
Sanal

İnci - John Steinbeck

Uzun zamandır okuduğum kitaplar hakkında bir yazı yazmamıştım. Sürekli bir üşengeçlik…
Read more
Sanal

Can Feda Filminde Çalan Şarkı

Can Feda Filminde Çalan Şarkı Son zamanlarda hayli alışık olduğumuz Türk savaş filmleri…
Read more
Sanal

Büyük Yıkım Filmi Konusu ve Detaylar

Birçok başarılı filmde bulunmuş ve tekrar başarısından söz ettirecek filmi yöneten Brad…
Read more
Newsletter
Become a Trendsetter
Sign up for Davenport’s Daily Digest and get the best of Davenport, tailored for you.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir