Lübnandaki Patlama Görüntüleri

Lübnandaki Patlama Görüntüleri

Lübnan’da yaşanan patlama görüntülerini sizler için derledik. Aşağıda yayınladığımız Lübnan Büyük Patlama Görüntülerinde umuyoruz ki önemli bir can kaybı yoktur. İşte karşınızda Lübnandaki Patlama Görüntüleri

Lübnandaki patlama videoları ile Lübnan’da yaşanmış ve ne olduğu hala tartışılan vahim olayın bölgede yeni bir savaş olacağı sorularını akla getirmekle birlikte söz konusu patlamanın havai fişek fabrikasının sebep olduğu da yorumlar arasında.

Lübnan’daki patlama görüntüleri henüz yeni olduğu için haberimizde detaylara yer veremedik. Ama umuyoruz ki lübnan’daki büyük patlama’da can kaybı yoktur.

Lübnan bilindiği gibi orta doğuda bulunan İsrail ve Filistin’e komşu bir ülke. Lübnan’daki patlama ise Orta doğudaki bitmeyen savaş senaryoları ise akla yeni bir savaş mı geliyor? Sorusunu çıkarttı.

Lübnandaki Patlamadaki Görüntüler

Lübnan’daki Patlama Görüntüleri

Bu yazıda sizlere Lübnan’daki Patlama Görüntüleri, Lübnan’da yaşanan büyük patlama ve Lübnandaki Büyük Patlama Görüntülerini sunduk. Umuyoruz bu savaş değil kötü bir kaza olsun, şimdiden Lübnan halkına geçmiş olsunlarımızı sunuyoruz.

Newsletter
Become a Trendsetter
Sign up for Davenport’s Daily Digest and get the best of Davenport, tailored for you.

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir