İnternet

Green Card Ne Zaman Açıklanıyor 2018

Green Card ne zaman açıklanıyor 2018

green card ne zaman açıklanıyor 2018

Bilindiği gibi çoğu insanın hayalinde Amerika’da yaşamak vardır. Amerika’da bunu bildiği için çekiliş düzenler ve belli sayıda kişiye ülkesinin vatandaşı olması için çekilişleri sonuçlandırır. Bazı kazanır bazıları ise hayallerini biraz daha erteler ta ki kazanana kadar. Hayalleri olanların 2017’de başvurmuş olduğu ama sonrasında bir hata nedeniyle başvuruların geçersiz olduğunu, yakından takip edenler bilir. Sonrasında tekrar başvurular açılmıştı ve tekrar kayıt formunu doldurmuştuk. Peki bu green card ne zaman açıklanıyor tarihini geciktiriyor mu? Ya da direk net bir ifadeyle Green Card ne zaman açıklanıyor? Sizlere kısaca bu sorunun cevabını verelim.

Dvlottery  sitesinde yani bu çekilişlerin düzenlendiği sitede yazdığı gibi 15 Mayıs 2018 tarihinde 2017 tarihinde yapmış olduğunuz başvurunun sonucunu görebilirsiniz. Sitede Türkçe çevirisiyle şu yazmakta;

“DV-2019 Katılımcılar, 15 Mayıs 2018′de öğle saatlerinden başlayarak aşağıdaki bağlantıyı kullanarak giriş bilgilerini girebilirler. DV-2019 giriş dönemi 18 Ekim 2017’de açıldı ve 22 Kasım 2017’de kapandı. Yalnızca onay bilgileri Bu süre zarfında gönderilen girişler durumunuzu kontrol etmek için geçerlidir. DV-2019 Katılımcılar onay numaralarını 30 Eylül 2019’a kadar saklamalıdır.”

Kısacası onay numaralarını saklayanlar, 15 Mayıs 2018 tarihinde öğleden sonra başvuru sonuçlarını görebilirler. Umarız sonuçlar istediğiniz şekilde gelir ve mutlu olursunuz.

Sizlere bu yazıda Green Card ne zaman açıklanıyor sorunun cevabını açıklamaya çalıştık. Eğer başvurduysanız ve gerçekten de kazandıysanız yorum yazarak diğer kişilere yardım edebilirsiniz.

 

Related posts
İnternet

Space Flight Simulator Nasıl Oynanır ve Bilmeniz Gerekenler!

Son zamanlarda genciyle, çocuğuyla oynamaktan zevk aldığı space flight simulator oyununu sizler…
Read more
İnternet

Getcontact Açılmıyor [Çözüldü]

Getcontact uygulaması bildiğiniz şu günlerde hayli prim yapıyor. Primden ziyade her geçen gün…
Read more
Gezimİnternet

Çinlilerin Tatili Ne Zaman Bitiyor

Ya da kısacası Aliexpresslilerin tatili ne zaman bitiyor da denilebilir. Çinlilerin yeni köpek…
Read more
Newsletter
Become a Trendsetter
Sign up for Davenport’s Daily Digest and get the best of Davenport, tailored for you.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir