Getcontact Açılmıyor [Çözüldü]

Getcontact uygulaması bildiğiniz şu günlerde hayli prim yapıyor. Primden ziyade her geçen gün insanlar indiriyor ve kim beni nasıl kaydetmiş? sorusuna cevap arıyor. Eğer canım cicim diye kaydedilmişse direk Instagram’da paylaşıyor. Ad soyad şeklinde ise de o zaman bu uygulama illuminati deyip siliyor. Neyse bugünkü yazımız Getcontact’ın açılmama sorununu çözmek olacaktır. Getcontact Açılmıyor sorununu çözmenin çok basit olduğunu söylemekte yarar var.

Getcontact açılmıyor sorusundan önce bilmeyen kullanıcılara bu Getcontact’tan biraz bahsedelim de fransız kalmasınlar. Hem Google Play hem de App Store’de bulunan ve boyutu cüzi miktarda olan bu uygulamaya telefonunuzla kayıt olup giriş yapıyorsunuz. Keşfet kısmında gördükleriniz de bu uygulamaya giriş yapıp beni kim nasıl kaydetmiş diye bakanlar oluyor. Yani atıyorum telefon rehberinizde 100 kişi var 20 kişisi bu uygulamaya kayıt olmuşsa onların yani sadece 20 kişinin sizi nasıl kaydettiğine bakıyorsunuz. Ayrıca A kişisi seni B diye kaydetti diye değilde B diye kaydedildin diyor sadece. Yani 3. dünya savaşı çıkarmaya gerek yok demişler uygulamayı çıkaranlar ve iyi de etmişler. Ama günü gelince Getcontact Hilesi çıkma olasılığını da göz önüne almak gerekir.

Eğer sizde Getcontact uygulamasına giremiyorsanız web tarayıcısından siteye girmeye çalışınız. Büyük ihtimalle sitesine de giremeyeceksiniz çünkü bu uygulama engellenmiş vaziyette. Nedenini anlayamasakta biz size bu sorunun çözümünü yani Getcontact indirilmiyor, Getcontact açılmıyor ve Getcontact girilmiyor sorunlarına cevabı verelim.

Google Play’de ve App Store’de bir sürü VPN uygulamaları mevcut. Ben bu başlığı açtığımda giremiyordum ve TurboVPN’yi indirdiğimde ve VPN’yi açtığımda girmeyi başarabildim. Eğer sizde girmek istiyorsanız tek yapmanız gereken adam akıllı çalışan VPN indirmek ve oradan girmeye çalışmak. Büyük ihtimalle gireceksiniz zaten. Ola ki giremediniz ön belleği temizleyip deneyebilirsiniz.

Bu yazıda sizlere Getcontact Girilmiyor Sorunu Çözümü’nü sunduk. Artık uygulamaya girebilir ve kimlerin sizi nasıl kaydettiğini görebilirsiniz. Şahsi görüşüm bu uygulamanın yararlı olacağı yönünde. Bu uygulamanın engellenmesi de yine şahsi görüşüm 118 ile başlayan numaraların para kazanmasına yani sömürmeye devam etmesine yarayacaktır. İnternette Getcontact indirmeyin yazınca iyi prim alınıyor tek yararı bu diyebiliriz. Esenle ve sağlıkla kalın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir