Gezim

Sen Anlat Karadeniz Müzikleri

Sen Anlat Karadeniz Müzikleri

Merhabalar, bugün de tamamen prim odaklı bir yazı ile karşınızdayım. Amacım yine stabil kelime sayısıyla sizlere hiç izlemediğim ve izlemeyi de düşünmediğim Sen Anlat Karadeniz Müzikleri ‘ni paylaşacağım. Youtube’de sizde bulabilirsiniz aslında ama anlam veremediğim şekilde Google’de bu tür içerik paylaşımı yapılan yazılara çok giriliyor. Ben de tabii ki prim için bu anı kaçırmadım. Galiba bu film ATV’de yayınlanıyor ve çok seviliyor. Konusu büyük ihtimal aşktır yoksa mümkünü yok bu ülkede tutmazdı zaten. Klasik olarak tahminlerim şu şekilde, bir adet fakir karadenizli kız, bir adet İstanbul’dan gelen lüküs zengin erkek, bir adet bunu seven lüküs İstanbullu kadını, bir adet Karadenizli kızın kızgın babası, bir adet Karadenizli kızın masum, saf annesi ve bir adette bu kızı seven Karadenizli oğlan yer alıyor bu dizide. Ayrıca dizide belki Karadenizli kız günlük tutuyordur çünkü başka türlüsü anlatması mümkün değil kanımca.

Sen Anlat Karadeniz Müzikleri

Sen Anlat Karadeniz Müzikleri

Neyse kısa tutalım. Yeni başlayan Sen Anlat Karadeniz Şarkısı, Sen Anlat Karadeniz Müzikleri ile sizlerin karşınızdayız.

Evet yukarıdaki müziği ve

aynı müzik olan yukarıdaki Sen Anlat Karadeniz Müzikleri ‘ni dinleyebilirsiniz. Ayrıca yakında dizide çalacak olan müzikleri de sizlerle paylaşacağız. Diziyi izlemiyorum fakat illaki Youtube’de görüp paylaşırım. Takipte kalın.

184 kelime olmuş biraz daha yazayım burayı okumanıza gerek yok lakin 2 saat dizi mi olur film mi çekiyorsunuz? İnsan biraz üşenir. Ben bile 1 saatlik videoyu 2-3 saatte anca izliyorum. Nasıl siz bir oturuşta 2 saatlik dizileri izliyorsunuz hiç mi üşenmiyorsunuz ben üşenirdim. Aslında sadece özetlere bakıpta Türk dizilerini izlemek mümkün. Hatta ben bazı dizileri sadece fragmanlardan izliyorum. Çok daha zevkli oluyor. Kelime sayısını tamamlayamadık lakin mühim olan nasıl gezdiğinizdir. Bir kaç daha Keyword atalım. Sen Anlat Karadeniz Oyuncuları ve Sen Anlat Karadeniz müzikleri gelen ilgiye göre eklenecektir.

Related posts
Gezim

Okumanız Gereken Kitap Tavsiyeleri

Bugün sizlere okuyup beğendiğimiz 5 kitabı paylaşacağız. Neden okumanız gerektiğine ve…
Read more
Gezim

Sen de Gezini Paylaş!

Okuduğun kitaplar, izlediğin filmler, gezdiğin mekanlar ve mutlu olduğun tüm düşüncelerini…
Read more
Gezim

George Orwell'ın 1984 Romanından Esinlenen 10 Şarkı!

george orwell 1984 kitabını okumayanlar için iki üç cümle bilgilendirme yazalım. Bu kitapta…
Read more
Newsletter
Become a Trendsetter
Sign up for Davenport’s Daily Digest and get the best of Davenport, tailored for you.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir