Araştırma

Toz Taneleri Klibindeki Kız kim?

Toz Taneleri Klibindeki Kız kim?

Sagopa Kajmer’in 29.11.2019 tarihinde yayınladığı yeni şarkısı olan Toz Taneleri hayli konuşulacak gibi. Zira uzun süredir beklenen Sagopa Kajmer şarkısı fazlasıyla beğenilmiş durumda ve 1 saat gibi kısa bir vakitte 200.000 izlenmeyle hızla trendlere yükselecek gibi. Peki Sagopa Kajmer’in yeni şarkısı olan Toz Taneleri Klibindeki Kız kim? Daha doğru tabir edecek olursak Toz Taneleri Klibindeki Oyuncu kim? Bu yazımızda bunu açıklamayı hedefledik.


Toz Taneleri Klibindeki Kız kim?

Birçok yoruma göre Sagopa Kajmer bu şarkı ile birlikte eski günlerine geri dönmüş. Öyle ki aynı eski şarkılarda olduğu o melonkolik havayı bu şarkıda da görüyoruz. Uzun süredir böyle bir şarkı çıkartmamıştı Sagopa Kajmer.

Sagopa Kajmer Toz Taneleri Klibindeki Kız mevzusuna gelirsek, Sagopa Kajmer’in İnstagram hesabını hafifçe stolkladığımızda gördüğümüz üzere; Su Demirel. Kısacası Sagopa Kajmer Toz Taneleri Klibindeki Kız’ın İnstagram adresi; https://www.instagram.com/turkusudemirel/

Bu blog sitesi pek böyle magazinsel içerikler paylaşmamakla birlikte buradan prim kasacağını umarak böyle bir yazı paylaşmıştır. Aslında yazılarımız çok kafa açıcı ve mutluluk vericidir. Örneğin John Steinbeck İnci kitabı özeti yazımız eğlendirici bir kitap özetidir. Ya da gelmiş geçmiş en büyük prim yazımız; Gaugan indir gelmiş geçmiş en büyük clict-bait yazımızdır. Son bir yazımızı daha paylaşmak isterim ki o da; Torrent Hızlandırma bu yazımıza özenle hazırladık ve helalinden prim kasıyoruz.

Sözün özü şudur ki Sagopa Kajmer Toz Taneleri şarkısında oynayan kızımızın ismi Türkü Su Demirel’dir. İnstagram adresini de az yukarıda paylaşmışızdır. Artı olarak kendilerine de başarılar dilemekteyiz. Bir artı olarakta Sagopa Kajmer’e de başarılar dilemekteyiz.

Related posts
AraştırmaUncategorized

Türkiye İllere Göre Vaka Sayısı

Türkiye İllere Göre Vaka Sayısı Datatay.com’un Twitter hesabında paylaştığı…
Read more
Araştırma

Programsız Site Engelleme

Bazı sitelerde geçirmemiz gerekenden fazla vakit geçiririz. Ve bağımlı olduğumuzu kabul…
Read more
Araştırma

Dünyanın En İyi 20 Futbol Derbisi

Hayatımızda toplam kaç futbol maçı izliyoruz? 10 – 100 – 1000 mi? Peki bunlardan…
Read more
Newsletter
Become a Trendsetter
Sign up for Davenport’s Daily Digest and get the best of Davenport, tailored for you.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir