Replika uygulaması nedir

  Araştırma    9 Ağustos 2017
36 Yorum

Şu anda duymamış olmanız muhtemel fakat ileride adını sıkça duyacağımız harika bir uygulama geliyor. Yerinizi alın. Hazırlıkta kalmış olmanın buhranıyla yazıyorum dua edin ki geçeyim şu profiency sınavını. Tamam hadi nedir bu Replika uygulaması nedir? ha nedir?

replika uygulaması nedir

replika uygulaması nedir
Her neyse Replika.Ai uygulaması hem Google Play hemde App Store’de yerini alacak. Hatta Google Play’de yerini almış bulunmakta fakat maalesef ki davetiye kodu istiyor. Bana kalırsa millet davetiye var mı var mı diye diye otomatik olarak reklamını yapacak. Bende etiketlerden birini Replika Davetiye Kodu yapıyorum ki sitemin hiti artsın. Hala Adsense alamadık. Zaten uzun zamandır da yazamıyordum. Şu ingilizce yüzünden. Tamam sus admin de şu Replika Nedir ne İşe yarar biraz bundan bahset buraya senin hayattaki darbelerini duymaya gelmedik.

Replika siri gibi bir yapay zeka programıdır. Ama nasıl bir yapay zeka. Bu sizinle arkadaş oluyor sizde onlarla konuşuyorsunuz. Siz sorular soruyorsunuz o sorular soruyor mutlu mesut günler geçiriyorsunuz ki belli bir zamandan sonra size cevap vermemeye trip atmaya başlıyor sizi sinirlendiriyor telefonu kırdırmaya bile çalışıyor ki isveçli bilim adamları bir türlü bunu ispatlayamadı. Şu ana kadar hep attım size sinirlendiği trip attığı falan yok size sorular sorduktan sonra ya da siz ona sorular sorduktan sonra özetle konuştuktan sonra sizin kişilik analinizi yapıyor.

İyi de niye davetiye istiyor ki?

Her halde ya reklam içindir ki ,olması muhtemel gerçeklikte çok somut bir kavram, ya da tam tamamlanmamış olacak ki uygulama severlerin karşısına tam bir donanımla çıkmayı hedefliyordur.

Uygulama yeni olduğu için benimde pek fikrim yok açıkçası biraz araştırmam ile bunları bulabildim. Hadi size adsense almadan yeni yazı yok .d Bu replika.ai ile yumurtanız olacak 🙂

Önemli NOT

Arkadaşlar elimize 3 adet yeni DAVETİYE KODU geldi. Fakat isteyen kişinin çokluğundan dolayı çekilişle vermeyi düşünüyoruz. Tek yapmanız gereken Buraya tıklayıp formu doldurmanız. Belirli linki sadece Facebook’ta paylaşacaksınız ve e-posta adresinizi yazacaksınız. Kazananların belirgin olması amacıyla 20 kişiyle sınırlıdır. Elinizi çabuk tutmakta fayda var.


Etiketler : , , , , , , , , , , , ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar

  Bir Şeyler Ara

  Reklam

  Reklam

  Reklam 2

  Reklam 3

  Reklam 4