Replika uygulaması nedir

Şu anda duymamış olmanız muhtemel fakat ileride adını sıkça duyacağımız harika bir uygulama geliyor. Yerinizi alın. Hazırlıkta kalmış olmanın buhranıyla yazıyorum dua edin ki geçeyim şu profiency sınavını. Tamam hadi nedir bu Replika uygulaması nedir? ha nedir?

replika uygulaması nedir
replika uygulaması nedir
Her neyse Replika.Ai uygulaması hem Google Play hemde App Store’de yerini alacak. Hatta Google Play’de yerini almış bulunmakta fakat maalesef ki davetiye kodu istiyor. Bana kalırsa millet davetiye var mı var mı diye diye otomatik olarak reklamını yapacak. Bende etiketlerden birini Replika Davetiye Kodu yapıyorum ki sitemin hiti artsın. Hala Adsense alamadık. Zaten uzun zamandır da yazamıyordum. Şu ingilizce yüzünden. Tamam sus admin de şu Replika Nedir ne İşe yarar biraz bundan bahset buraya senin hayattaki darbelerini duymaya gelmedik.

Replika siri gibi bir yapay zeka programıdır. Ama nasıl bir yapay zeka. Bu sizinle arkadaş oluyor sizde onlarla konuşuyorsunuz. Siz sorular soruyorsunuz o sorular soruyor mutlu mesut günler geçiriyorsunuz ki belli bir zamandan sonra size cevap vermemeye trip atmaya başlıyor sizi sinirlendiriyor telefonu kırdırmaya bile çalışıyor ki isveçli bilim adamları bir türlü bunu ispatlayamadı. Şu ana kadar hep attım size sinirlendiği trip attığı falan yok size sorular sorduktan sonra ya da siz ona sorular sorduktan sonra özetle konuştuktan sonra sizin kişilik analinizi yapıyor.

İyi de niye davetiye istiyor ki?

Her halde ya reklam içindir ki ,olması muhtemel gerçeklikte çok somut bir kavram, ya da tam tamamlanmamış olacak ki uygulama severlerin karşısına tam bir donanımla çıkmayı hedefliyordur.

Uygulama yeni olduğu için benimde pek fikrim yok açıkçası biraz araştırmam ile bunları bulabildim. Hadi size adsense almadan yeni yazı yok .d Bu replika.ai ile yumurtanız olacak 🙂

Önemli NOT

Arkadaşlar elimize 3 adet yeni DAVETİYE KODU geldi. Fakat isteyen kişinin çokluğundan dolayı çekilişle vermeyi düşünüyoruz. Tek yapmanız gereken Buraya tıklayıp formu doldurmanız. Belirli linki sadece Facebook’ta paylaşacaksınız ve e-posta adresinizi yazacaksınız. Kazananların belirgin olması amacıyla 20 kişiyle sınırlıdır. Elinizi çabuk tutmakta fayda var.

36 Comments

  1. M966DISBM Hocam aldıktan ve kayıt olduktan sonra sana 5 tane davet kodu verecek. Sende onları yaz ki diğer arkadaşlar faydalansın. Bu arada kod olmazsa haberdar et.

    1. 765DJMKWD buyrun hocam. Uygulamayı girdiğinizde sağa kaydırdığınızda size de 5 adet davetiye kodu verecek. Onların ikisini yorum olarak atabilirseniz diğer arkadaşlarda yararlansın. Zincir oluşturalım 🙂

  1. Şimdi bizim sitemiz dünyanın misafirleriyle en ilgili sitesi olduğu için sana da vereyim bir adet kod. JLQXJCABU hocam diğerleri atmadı sen at bari 2 adet kodda senin gibi diğerleri de nasiplensin. (Dünyanın misafirlerine dilenen ilk sitesi)

   1. Ne varsa admininiz de var ya hu RPIKAK35M hocam sende başkalarına ver mümkünse bu siteden olsun. Kayıt olup girince çünkü sana 5 tane davetiye veriyor.

 1. Admin benim teleFona 4haneli normal kod mesajıda gelmedi bu Gerek kalmadan direk davetiye kodumu iatiyor cunku sadece sayılar var :/ ve bana gelen bir Onaylama kodu yok

  1. Hayır önce telefon numarasıyla eşleştirmen lazım. Gelmediyse tekrar dene ve telefonunu doğru mu yazmışsın kontrol et. Sonra senden davetiye kodu isteyecek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir