Araştırma

Paramparça Filminde Çalan Şarkı

Paramparça Filminde Çalan Şarkı

Hallo, heute werde ich mit euch den Song teilen, der in “In Fade Of” spielt. Arkadaşlar merhaba bugün sizlerle In Fade Of yani Türk bir yönetmene sahip güzel bir film olan “Paramparça”‘da çalan müziği paylaşacağım. Friends hello today I will share with you “In Fade Of” music which is playing in a beautiful film “Paramparça” with a Turkish director. Paramparça Filminde Çalan Şarkı işte sizlerle ne gerek var uzatmaya işte 🙂

Paramparça Filminde Çalan Şarkı

Tamam gerisi yemiyor yazmak. Uğraşamam zaten bu saatte. Almanca bilmiyorum ama öğrendiğimde sadece Almanca yazılarımda olacak umarım. Şimdi bu film nasıl ona bakalım sonra bu filmde çalan şarkıyı paylaşayım. Siz burayı okumadan direk aşağıda Youtube videosuna tıklayıp da dinleyebilirsiniz Paramparça Filminde Çalan Şarkı ‘yı.

Yalnız çok havalı değil mi ilk paragraf. Uzun olmasa sitemin sloganı yapardım. Her neyse film klasik dram, aksiyon filmi değil. Normalde direk bu tarz filmlere klasik der geçerdim. Ama bu değil. Anlatılmak isteneni anlatan ve anlatırken de izleyicisini asla sıkmayan hatta tam aksine izleyicisini filmin içine katan harika bir yabancı ama Türk yönetmenli bir film. Filmde aslında pek bir şarkı duymadık. Tek duyduğumuz şarkı vardı onuda şimdi paylaşıyorum.

İşte O Müzik

Aslında bu Zahra’nın birkaç şarkısına Spotify’den denk gelmiş ve kaydetmiştim. Şu an da neden bu da karşıma çıkmadı diye hayıflanıyorum. Benim nedense hoşuma gidiyor bu müzikler ama uykumu getirdikleri için dinleyemiyorum. Hele Zeki Müren’i 10 dakika dinleyin ne kadar RedBull içerseniz için uykunuz gelecektir.

Zeki Müren’e ne ara geldik. İşte Paramparça Filminde Çalan Şarkı bu. Pek bir söze gerek yok. Şimdi ben buradan nasıl hit kazanayım sevgili okur? Paramparça diye zamanında dizi varmış hep onun gönderileri en üstte. Umarım Google baba, bey, amca ve kardeşimizle tekrar eski günlerdeki gibi dost olup yolumuza devam ederiz.

Filmden biraz daha bahsedeyim. Film klasik Türk filmi, Alman filmi kesinlikle değil. Farklı bir tarzda ne amatör ne profesyonel bir film tam ortada. Üstelik film başlarken adını bilmediğim ama Transformers’den tanıdığım bir prodüksiyonun introsunu gördüm ve çok sevindim. Çünkü bu prodüksiyon çok iyi filmlere sahip. Tavsiye edilir.

Related posts
AraştırmaUncategorized

Türkiye İllere Göre Vaka Sayısı

Türkiye İllere Göre Vaka Sayısı Datatay.com’un Twitter hesabında paylaştığı…
Read more
Araştırma

Programsız Site Engelleme

Bazı sitelerde geçirmemiz gerekenden fazla vakit geçiririz. Ve bağımlı olduğumuzu kabul…
Read more
Araştırma

Dünyanın En İyi 20 Futbol Derbisi

Hayatımızda toplam kaç futbol maçı izliyoruz? 10 – 100 – 1000 mi? Peki bunlardan…
Read more
Newsletter
Become a Trendsetter
Sign up for Davenport’s Daily Digest and get the best of Davenport, tailored for you.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir