Araştırma

Hakan: Muhafız 2. Sezon Ne Zaman?

Netflix tarafından çekilmiş ve Netflix’te yayınlanmış olan Hakan: Muhafız dizisi pek çok takipçisine müjdeli haberi verdi. Hakan: Muhafız 2. Sezon ne zaman yayınlanacak? İşte yazımız.

Hakan: Muhafız 2. sezon ne zaman? Yukarıda videodan da izleyeceğiniz üzere Çağatay Ulusoy’un başrol oyuncusu olduğu ve Okan Yalabık gibi usta oyunculara sahip bu dizi 26 Nisan 2019 tarihinde 2. sezonunu yayınlayacak.

Hakan: Muhafız dizisi geçtiğimiz yıl yayınlanmış ve dünya çapında çok büyük bir ilgi görmese de izleyenleri kendisine sevdirmiş bir diziydi. Yaklaşık 10 bölümden oluşan ve ortalama 30 dakikalık bölümleriyle normal Türk dizilerinden ayrılmıştı. Bildiğiniz gibi günümüzde televizyonda yayınlanan Türk dizileri ortalama 2 saattir ve çok ağır ilerlemektedir.

Hakan: Muhafız 2. sezon ne zaman? Hakan: Muhafız Oyuncuları? Fragmanda birinci sezonda olmayan kişiler gördüğümüz açık. Engin Öztürk,
Burçin Terzioğlu
Bu kişileri her ne kadar Netflix tarafından açıklanmamış olsa da Hakan: Muhafız dizisinin 2. sezonunda görmemiz olası gözüküyor.

Ayrıca diğer oyuncular şöyle;

Çağatay Ulusoy, Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık

Hakan: Muhafız 2. Sezon Ne zaman?

26 Nisan 2019 tarihinde Netflix üzerinden tüm bölümleri yayınlanacak olan Hakan: Muhafızın 2. sezonu izleyenlerini merakla bekletiyor. Her ne kadar 1. sezonda bazı göze çarpan hatalar olsa da izleyiciler seyre dalarak bu hataları gözden kaçırmıştı. Ayrıca konunun bilim kurgu olduğunu da hatırlatmakta yarar var. Keza Türkiye’de ilk defa bu denli ilgi görmüş bilim kurgu, gerilim dizisi bulmak hayli zor olmakta. Netflix ise bu açığı görüp değerlendirmek istemiş ve gerçekten de çok büyük bir adım atarak, İstanbul gibi tarihi gizemlere sahip bir şehirde, bu gizemleri kullanarak harika bir dizi oluşturmaya çalışmış. Bizim de bu konuda Netflix’e destek olmamız gerekir.

Hakan: Muhafız 2. Sezon İzle

Hakan: Muhafız’ın 2. sezonunu Netflix üyeliğinizle kendi sitesinden izleyebilirsiniz. Netflix ücretleri ise 16 liradan 40 liraya kadar çıkabilmekte.

Yazımıza son verirken Hakan: Muhafız 2. Sezon ne zaman? Hakan: Muhafız 2. Sezon nerede yayınlanacak gibi soruların cevabını vermeye çalıştığımızı bildirelim. Bu dizinin 2. sezonunun gelmesi ve çok sevilmesi belki de 3. sezonunu getireceğini söylemek isteriz. Eğer sizde Hakan: Muhafız dizisi görüşlerinizi yazmak isterseniz aşağıdaki yorum kısmına yazmayı unutmayın.

Related posts
AraştırmaUncategorized

Türkiye İllere Göre Vaka Sayısı

Türkiye İllere Göre Vaka Sayısı Datatay.com’un Twitter hesabında paylaştığı…
Read more
Araştırma

Programsız Site Engelleme

Bazı sitelerde geçirmemiz gerekenden fazla vakit geçiririz. Ve bağımlı olduğumuzu kabul…
Read more
Araştırma

Dünyanın En İyi 20 Futbol Derbisi

Hayatımızda toplam kaç futbol maçı izliyoruz? 10 – 100 – 1000 mi? Peki bunlardan…
Read more
Newsletter
Become a Trendsetter
Sign up for Davenport’s Daily Digest and get the best of Davenport, tailored for you.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir