Araştırma

Cep Herkülü Filminde Çalan Şarkı

Cep Herkülü, Bulgaristan Türkü halterci olan Naim Süleymanoğlu’nun hayatının beyaz perdelerde seyirci ile buluşacak olması herkesi heyecanlandırmıştı. Ve 22 Kasım 2019 olması sebebiyle artık film vizyonda. Bu yazımızda sizlere Naim Süleymanoğlu’nun anlatılacağı Cep Herkülü Filminde Çalan Şarkı ya da daha doğru tabirle Cep Herkülü filminde çalan müzikleri sunacağız.

Başarılı haltercimiz olan Naim Süleymanoğlu’nun hayatının izleyiciler tarafından heyecanlan ile beklenilmesine bir sebep olarak bu filmin yapımcısını söyleyebiliriz. Zira Cep Herkülü’nün yapımcısı aynı zamanda Ayla ve Müslüm gibi çok izlenilmiş ve derin etkiler bırakmış filmlerin de yapımcısı. Hal böyle olunca Cep Herkülü’nün de beğenilme olasılığının yüksek olacağını söyleyebiliriz. Çünkü Ayla ve Müslüm filmleri seyirciler tarafından fazlasıyla beğenilmişti ve adlarından sıkça söz ettirir olmuştu. Cep Herkülü filminin fragmanı ise bizlere ne kadar güzel bir film olduğunu açıkçası göstermiyor değil. Peki ya bu filmin müzikleri nasıldır? Ya da bu yazıyı okuyorsanız filmden çıkmış ve Cep Herkülü Filminde çalan şarkı ‘yı merak ediyor olmalısınız.

Cep Herkülü Filminde Çalan Şarkılar

Film henüz yayınlanmadığı için Cep Herkülü Filminde Çalan şarkıları henüz tamamıyla bilmediğimiz için diğer şarkılara maalesef yer veremeyeceğiz. Lakin filmden sonra, Cep Herkülü filminde çalan şarkı’yı sizlere sunacağız. Siz beklerken belki En iyi sayı hangisidir? yazımıza bakarsınız…

Related posts
AraştırmaUncategorized

Türkiye İllere Göre Vaka Sayısı

Türkiye İllere Göre Vaka Sayısı Datatay.com’un Twitter hesabında paylaştığı…
Read more
Araştırma

Programsız Site Engelleme

Bazı sitelerde geçirmemiz gerekenden fazla vakit geçiririz. Ve bağımlı olduğumuzu kabul…
Read more
Araştırma

Dünyanın En İyi 20 Futbol Derbisi

Hayatımızda toplam kaç futbol maçı izliyoruz? 10 – 100 – 1000 mi? Peki bunlardan…
Read more
Newsletter
Become a Trendsetter
Sign up for Davenport’s Daily Digest and get the best of Davenport, tailored for you.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir